קוקסינליות

קוקסינליות להכיר, כאן ועכשיו... פורטל סקס אדיר


בואו לחוות סקס אדיר, אחר ומרגש - טרנסקסואליות ישראליות או זרות, בטוח ודיסקרטי

קוקסינליות בראשון לציון

קוקסינליות בבת ים

קוקסינליות ברמת גן

קוקסינליות בחולון

קוקסינליות בפתח תקווה

קוקסינליות בקריות

קוקסינליות בתל אביב והמרכז

קוקסינליות בנתניה והשרון

קוקסינליות באשדוד אשקלון שפלה

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
מטרת הפניה:
קוד אבטחה:
 This Is CAPTCHA Image
איך אתה הכי אוהב לגמור?
  •  רגיל - בתוכה
  •  על הפנים שלה
  •  בתוך הפה שלה
  •  להשפריץ לה על הגב

קוקסינליות לבילוי

בתאילנד יש טרנד של קוקסינלים לבילוי, אך לאחרונה טרנד זה הגיע לארץ וניתן לראות, כי הרבה גברים הופכים להיות סקרנים ולאחר שניסו הכל, מעוניינים להגשים פנטזיה ולהיות עם קוקסינל. ישנם דברים שקוקסינל מבצע, שנשים לא תבצענה בסקס. היות ומדובר בסוג של גבר הומוסקסואל, אשר מרגיש, כי אישה כלואה בו, הוא מכיר היטב את עולם הגברים, מה שעשוי להקנות לו ידע רב הרבה יותר מאשר נערת ליווי מנוסה ומיומנת שמכירה לא מעט מרזי הסקס.
קהילת הטרנסג'נדרים, היא אינה גדולה בישראל, אך היא פעילה וישנם קוקסינלים, אשר מתפרנסים משירותי מין. ניתן למצוא זוגות, המעוניינים לצרף למיטתם קוקסינל, רק בגלל הפנטזיה החדשה והסקרנות של מה קוקסינל עשוי להעניק מבחינה מינית לבני הזוג.

ליידי בוי - לבילוי מושלם

בחו"ל מכנים אותם "ליידי בוי" ובארץ הכינוי החל לתפוס טוב. יש קוקסינליות שנראות אפילו יותר יפות וסקסיות מאישה, מה שמקשה לעיתים על זיהויין, חלק מנותחים באופן מושלם וחלק, לא עברו ניתוח לשינוי מין, כי אם נוטלים הורמונים שמגדילים את החזה ואחראים על קימורי הגוף. גם בנוף של הרבה משרדי ליווי ואתרי הסקס, קוקסינל  זה לא דבר נדיר היום.
ישנם לקוחות שמגיעים לדירות דיסקרטיות ויחפשו דווקא קוקסינל שלא מנותח באופן מלא, כך שקוקסינלים מסוג זה, מגרים ומסקרנים אותם יותר. ישנם גברים נשואים רבים, המגיעים לבילוי מושלם עם קוקסינלים היות וכבר ניסו הכל בסקס וזה הדבר שעשוי למשוך אותם הרבה יותר מהבחינה המינית. דירות דיסקרטיות וכן, משרדי ליווי רבים, מחזיקים בנערות ליווי אשר בעצם הם קוקסינלים.

מדוע גברים נמשכים לקוקסינליות?

מכירים את הפתגם "מים גנובים ימתקו?" זה בדיוק הרעיון של הגברים שנמשכים דווקא לקוקסינליות. גם באתרים, בהם יש מצלמות סקס, ניתן למצוא קוקסינליות שיחרמנו את הגברים, אשר מחפשים דווקא אותן. גם  סרטי פורנו על קוקסינליות, הפכו להיות מבוקשים מאוד בקרב חנויות ואתרים שמפרסמים אותם, עקב הביקוש הרב. המבחר של הקוקסינליות הוא רב, כך שגברים עשויים לבחור קוקסינלית בלונדינית, עם חזה גדול או גבוהות ושחרחרות, עם גוף חטוב וחתולי.
העכבות המיושנות, כבר הושלו מגברים רבים והם מתחילים לחפש אחר הטרנד החדש. תתפלאו, כי גם נשים מחפשות קוקסינליות להגשמת פנטזיה, כי הרי מדובר בספק גבר ספק אישה.. מי שמעוניין להתנסות בסקס שהוא קינקי בפעם הראשונה, תמיד יוכל להגשים את הפנטזיה המינית, רק בכדי לא להחמיץ את החוויה.. ניתן לחוות חוויה פאסיבית או אקטיבית, הכל תלוי במה הגברים מחפשים בבילוי עם קוקסינליות.

קוקסינליות בתל אביב והמרכז
קוקסינליות בחיפה והקריות
קוקסינליות בנתניה והשרון