באר שבע והדרום

קוקסינליות להכיר, כאן ועכשיו... פורטל סקס אדיר


בואו לחוות סקס אדיר, אחר ומרגש - טרנסקסואליות ישראליות או זרות, בטוח ודיסקרטי
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
מטרת הפניה:
קוד אבטחה:
 This Is CAPTCHA Image
רוצה לעשות סקס ב...
  •  במיטה
  •  בשירותים בבילוי
  •  במיקלחת והמים זורמים
  •  על השיש במטבח
  •  בקיץ בחוף הים

קוקסינליות לבילוי

בתאילנד יש טרנד של קוקסינלים לבילוי, אך לאחרונה טרנד זה הגיע לארץ וניתן לראות, כי הרבה גברים הופכים להיות סקרנים ולאחר שניסו הכל, מעוניינים להגשים פנטזיה ולהיות עם קוקסינל. ישנם דברים שקוקסינל מבצע, שנשים לא תבצענה בסקס. היות ומדובר בסוג של גבר הומוסקסואל, אשר מרגיש, כי אישה כלואה בו, הוא מכיר היטב את עולם הגברים, מה שעשוי להקנות לו ידע רב הרבה יותר מאשר נערת ליווי מנוסה ומיומנת שמכירה לא מעט מרזי הסקס.
קהילת הטרנסג'נדרים, היא אינה גדולה בישראל, אך היא פעילה וישנם קוקסינלים, אשר מתפרנסים משירותי מין. ניתן למצוא זוגות, המעוניינים לצרף למיטתם קוקסינל, רק בגלל הפנטזיה החדשה והסקרנות של מה קוקסינל עשוי להעניק מבחינה מינית לבני הזוג.

ליידי בוי - לבילוי מושלם

בחו"ל מכנים אותם "ליידי בוי" ובארץ הכינוי החל לתפוס טוב. יש קוקסינליות שנראות אפילו יותר יפות וסקסיות מאישה, מה שמקשה לעיתים על זיהויין, חלק מנותחים באופן מושלם וחלק, לא עברו ניתוח לשינוי מין, כי אם נוטלים הורמונים שמגדילים את החזה ואחראים על קימורי הגוף. גם בנוף של הרבה משרדי ליווי ואתרי הסקס, קוקסינל  זה לא דבר נדיר היום.
ישנם לקוחות שמגיעים לדירות דיסקרטיות ויחפשו דווקא קוקסינל שלא מנותח באופן מלא, כך שקוקסינלים מסוג זה, מגרים ומסקרנים אותם יותר. ישנם גברים נשואים רבים, המגיעים לבילוי מושלם עם קוקסינלים היות וכבר ניסו הכל בסקס וזה הדבר שעשוי למשוך אותם הרבה יותר מהבחינה המינית. דירות דיסקרטיות וכן, משרדי ליווי רבים, מחזיקים בנערות ליווי אשר בעצם הם קוקסינלים.

מדוע גברים נמשכים לקוקסינליות?

מכירים את הפתגם "מים גנובים ימתקו?" זה בדיוק הרעיון של הגברים שנמשכים דווקא לקוקסינליות. גם באתרים, בהם יש מצלמות סקס, ניתן למצוא קוקסינליות שיחרמנו את הגברים, אשר מחפשים דווקא אותן. גם  סרטי פורנו על קוקסינליות, הפכו להיות מבוקשים מאוד בקרב חנויות ואתרים שמפרסמים אותם, עקב הביקוש הרב. המבחר של הקוקסינליות הוא רב, כך שגברים עשויים לבחור קוקסינלית בלונדינית, עם חזה גדול או גבוהות ושחרחרות, עם גוף חטוב וחתולי.
העכבות המיושנות, כבר הושלו מגברים רבים והם מתחילים לחפש אחר הטרנד החדש. תתפלאו, כי גם נשים מחפשות קוקסינליות להגשמת פנטזיה, כי הרי מדובר בספק גבר ספק אישה.. מי שמעוניין להתנסות בסקס שהוא קינקי בפעם הראשונה, תמיד יוכל להגשים את הפנטזיה המינית, רק בכדי לא להחמיץ את החוויה.. ניתן לחוות חוויה פאסיבית או אקטיבית, הכל תלוי במה הגברים מחפשים בבילוי עם קוקסינליות.
להתנסות בחויות חדשות זה תמיד מיוחד, ישנם בחורים שמחפשים משהו אחר, שונה, חלקן יחפשו התנסות עם הומואים או קוקסינלים בישראל, זוהי התנסות שלא מיועדת לכל אחד, יש כאלה שיידלקו על הרעיון וישנם כאלו שיש להם רטייה מהתחום.קוקסינליות בתל אביב התחילו את דרכן באזור הצפוני של תל ברוך, לאחר שנים של חשיפה לעולמו של הקוקסינל, הצטרפו קוקסינליות בצפון, וקוקסינלים בדרום למעגל הטרנסגנדריות. הסיפור הבא הוא סיפור אמיתי, הוא לא נלקח ממוחו המחודד של כתב בטור שבועי ממגזין מקומי, אלא מניסיון האישי של מאיר(שם בדוי השם המלא שמור במערכת)
מאיר כמידי יום שישי בערב, סוף השבוע בפתח והוא מתארגן לעוד מסיבה מושלמת בעיר הבילויים של חיי הלילה- תל אביב. לאחר שיטוט בצהרי היום ברחוב שינקין העמוס בסופי שבוע, בתנועה של קונים, מבקרים, תיירים, מאיר עורך מסע קניות, מכנסיים, חולצות, נעליים, בקיצור הכל בשביל ערב מושלם.
כל החברים נפגשים בסביבות השעה עשר בלילה, ויוצאים לאחד מהמועדוני לילה שבאזור נמל תל אביב, הערב מתחיל עם המון אלכוהול, מוסיקת אלקטרו עוצמתית, ואז הוא רואה אותה, שיער שחור חלק, גוף חטוב, חזה שופע, כל המשאלות שגבר יכול לבקש, הוא ניגש אליה ושואל מה את שותה? מרטיני היא ענתה בחיוך, משקה אחר משקה, והערב עובר לו לאיטו, הגיע זמן התשלום, מאיר שואל את הברמן, אז כמה התשלום? הברמן עונה שמונה מאות שקלים, מאיר נהיה קצת חיור, זהו סכום שמעבר ליכולתו במקצת, הוא בא לשלוף את הארנק ואז הברמן אומר לו, אחי זה בסדר החשבון שולם במלואו כולל טיפ מכובד, ומחייך.
מאיר מסתכל לעברה של הבחורה ושואל איך אמרת קוראים לך? למה שילמת? קוראים לי מישל, ומי אמר שרק לגברים מותר לשלם. נמשיך עם הרכב שלי ? מישל שאלה אותו.מאיר נפרד מהחברים שלו שלקחו אותו ופתאום הוא רואה אוטו ספורט אאודי אר שמונה, חדשה מנצנצת, היא אומרת לו בא לך לנהוג? בטח(זאת חויה של פעם בחיים) הם מגיעים לאחד ממגדלי היוקרה שבין רמת גן לגבעתיים עולים לקומה עשרים ושלוש, נפתחת והדלת לדירה עצומה ומפוארת נפתחת, הם ממשיכים להתנשק ולהתחרמן בסלון, וכל הזמן הזה היא לא מסכימה למאיר לשלוח ידיים, היא מסכימה שהוא ילטף ויתפוס לה את הישבן, אך לא מעבר לזה
הם מגיעים לחדר המיטות אך מישל מבקשת לא לקיים יחסי מין היום, מאיר מתעקש שוב ושוב, אך מישל עומדת על שלה, לבסוף היא נשברת ומספרת לו שהיא קוקסינל, טרנסגנדר, מאיר בתחילה שתק, לא ידע איך להתמודד עם זה, ואמר לה שהוא לא יודע מה עושים, ואיך מתנהגים, שהוא חסר ניסיון עם קוקסינליות, הם ישבו ודיברו וזאת אחת הפגישות הכי פתוחות שחווה מימיו.