רוצה עוד ?!

טלפון: 052-6294948
לרגל הפתיחה הכניסה חופשית -
בעל הארוע מקבל בקבוק שמפניה על חשבון הבית
שעות פתיחה 22:00 עד השעות הקטנות של הלילה.
  • מכוני ליווי
  • מכוני ליווי
  • מכוני ליווי
  • מכוני ליווי
  • מכוני ליווי
 חזרה לתחום: מפגשים אצלנו
קוד לקוח: 2995
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
מטרת הפניה:
קוד אבטחה:
 This Is CAPTCHA Image
מה אתה מחפש ... ?
  •  דוגמנית ליווי פצצה
  •  מעדיף מישהי זמינה
  •  דיסקרטיות 1x1
  •  כל דבר טוב הולך !

שוקלים לבקר? מחפשים מכון ליווי לעיסוי?

בפורטל ליפס, תוכלו למצוא מכוני ליווי אמינים ואיכותיים ברחבי הארץ. אם אתה כבר הולך למכון ליווי, לא תרצה ללכת למקום מפוקפק, לא אסתטי, או עם שירות גרוע. לכן עשינו את המאמצים, למצוא את מכוני הליווי הטובים בישראל, כך שתקבל את התמורה הטובה ביותר לכספך.

מכוני הליווי הינם דיסקרטיים כמובן, שהיום כשכל מקום בחוץ מצולם, זהו מצרך נדיר, אין למנהלי המכון שום אינטרס לעשות לכם "אאוטינג" או משהו כזה שכן גם הם יפסידו מכך הרבה מאוד. כך שהם עושים את כל מה שצריך כך שהמקום ישאר דיסקרטי, ואין לכם מה לחשוש.

כמו בכל תחום, גם כאן יש דרגות: ישנם מכוני ליווי VIP יוקרתיים, שבדרך כלל באים אליהם אנשים מהעשירון העליון ותיירים עשירים, וגם מכוני ליווי סטנדרטיים במחירים סבירים עם מסז'יסטיות איכותיות. אבל לא תמצאו כאן את המקומות הסליזיים המגעילים, אין טעם ללכת למקומות האלו.

 

לא בכל עיר תמצאו מכון ליווי, אבל כן ברוב הערים המרכזיות, כך שתוכלו להגיע לשם בזמן סביר. כמובן "ליפס" משמש כפורטל, ולכן צריך להתקשר ספציפית למפרסמי המודעה על מנת לתאם ולקבל פרטים.

לא כל מכוני הליווי הם אותו דבר, ישנם מכוני ליווי שבעיקר נותנים מסאז', לשם כך יש ציוד מסוים, יש כאלו שמספקים שרותי שליטה, ולשם כך ישנם אביזרים אחרים, וכן הלאה.

יש מכונים בהם ניתן לחגוג עם כמה נערות ליווי המספקות שירותי עיסויבמקביל, ולעשות אורגיות, ויש מכונים בהם השירות הוא אחד על אחד בלבד. עוד יתרון חשוב בללכת למכון שמספק שירותי ליווי, הוא שיש מיקום עם כל הציוד הנדרש, ולא צריך להזמין הביתה ולחשוש מתגובות השכנים או לשלם בנוסף לתשלום על השירות, גם על חדר במלון.

 

עוד יתרון גדול בללכת למכון, הוא, שישנם גם מקומות בהם אפשר לקבל חינם משקאות אלכוהול וכיבוד - כשנפתח מקום חדש, או כשחוגגים אירוע מסוים, כך שכדאי להתעדכן באתר ולבדוק את המודעות החדשות.

 

ישנם מכונים בהם ניתן גם לבוא עם בת זוג לבילוי משותף בשלישיות או יותר, כל מקום לגופו, צריך קודם לברר אילו בחורות מסכימות לכך ומתי הן עובדות.

 

גם בשמירה על הבריאות, כמובן, אין פשרות, אף אחת מהעובדות לא רוצה מחלות, וגם אתם לא רוצים, כך שיש לעקוב אחר ההוראות במקום.