הכרויות סקס ואהבה

אנו חיים בעולם מודרני שבו רובנו חופשיים לחגוג את עולם המיניות עם פרטנרים/יות שונים. רבים מאיתנו יודעים לעשות את ההפרדה בין חיבור פיזי בלבד של סקס והנאה לעומת חיבור רגשי של זוגיות ואהבה.

ישנם אנשים שונים איתם אנו מעוניינים לקיים יחסי מין ותו לא. הבעיה היא שמכיוון שהיום אי-אפשר לפנות באופן ישיר לאנשים עם הצעות מיניות מפתות. במקרה הטוב זה עלול להוביל לסתירה ואילו במקרה הרע לתלונה על הטרדה מינית.  

לשמחתנו הרבה ישנן מסגרות מסודרות לצורך אהבה וישנן גם מסגרות הכרויות לסקס בלבד. המסגרת הטובה והמקיפה לצורך זה היא האינטרנט ובמיוחד אתר זה. אבל לפני שנגיע לשם נפרט מה המאפיינים המתבקשים ממסגרת של הכרויות אלו:

* נכונות – כשאנו פונים לגבר או אישה אנו רוצים לדעת במאה אחוזים שהם מעוניינים בסקס בלבד ולא בדברים אחרים.

* מבחר גדול – ההנאה מסקס משתנה לפי הפרטנרים השונים ולפי הטעם שלנו. לכן, אין כמו מבחר גדול של פרטנרים פוטנציאליים מהם נוכל לבחור את המתאימים לנו.

* בהירות בנוגע להעדפות - כל אחד אוהב את הסקס שלו קצת אחר. חלק אוהבים תנוחות מסוימות על-פני אחרות, חלק אוהבים רק פרטנרים שמוכנות לסקס מסוג מסוים וחלק מגורים על-ידי סטיות מסוימות שרק אנשים אחרים כמוהם יוכלו להבין.

* דיסקרטיות – כפי שאמרנו, בחברה שלנו מיניות אינה דבר חופשי לגמרי, לעיתים אף ההפך. אין זה אומר שהצרכים והתשוקות של גבר או אישה מסוימים נעצרים. אנו זקוקים לסיפוק מיני, אבל לא חייבים שכל העולם יידע עם מי, מתי ובכלל.

* אמינות – חשוב לנו לדעת שהאדם שאיתנו אנו מתקשרים הינו באמת מי שהוא מציג שהוא. במידה ואנו מתכוננים לפגישה עם פרטנר/ית מסוימים, אנו צריכים לדעת שאינם משקרים לנו בנוגע למראה שלהם, להעדפות שלהם וכדומה.

 
  • הכרויות ואהבה
 חזרה לתחום: סיפורי סקס אדיר
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
מטרת הפניה:
קוד אבטחה:
 This Is CAPTCHA Image
מה דעתך על אנשים שהולכים לנערות ליווי?
  •  גברים לעניין
  •  אוהבים לחטוא פה ושם
  •  מדוכאים מינית
  •  אין לי דעה

המלצה

"סקס אדיר" הינו הפורטל בידור למבוגרים הגדול ברשת, מקום נכון למציאת סקס בישראלבפורטל תמצאו מאגר מידע אדיר שמתעדכן תדיר. בחורים ובחורות שנותנות שירותים ומחפשות פרטנרים איכותיים.
 
במנוע החיפוש הפנימי של סקס אדיר, תוכלו בקלות למצוא בחורה פנויה לבלות איתה, במחיר סביר, בדומה למה שמוציאים על דייט איכותי. בפורטל תוכלו גם גם למצוא ממיטב סרטי הפורנו הלוהטים. סייבר סקס דרך מצלמה, פרופילים אמיתיים של ספקי השירותים, ורשת פורומים בנושאי סקס, לפי קטגוריות. מנהלי הפורטל מביאים מידע רלוונטי ומהימן, שמציג את האפשרויות הקיימות בשירותים השונים בתחום בישראל  - בזכות מאות אלפי הגולשים המרוצים הגיע "סקס אדיר" למצב בו הוא נחשב לאתר המועדף והמוסמך ביותר בתחום המבוקש בידור למבוגרים.
 
"סקס אדיר" כיום נחשב לברנד – גם לישראלים וגם לתיירים. מי שרוצה להכיר מקרוב את עולם הסקס הישראלי לא צריך לחפש יותר מדי.  רוצים גבר על גבר? קוקסינלים? בחורות סקסיות לבילוי בעיר שאתם נמצאים בה? בחיפוש מהיר יוצגו בפניכם האפשרויות. כמו כן דירות דיסקרטיות, מקומות לבילוי קצר, איפה למצוא ציוד סקסי, טיפים ועצות, ועוד.