באר שבע והדרום

יחסי שליטה - להשליט סדר בריגוש האישי

כולם רוצים לצאת מנקודות ההרגל והשגרה, בפרט כאשר מדברים על היחסים בינו לבינה. הם מחפשים פתח מילוט שלא תמיד בן או בת הזוג מוכנים לו. לפרוץ את הגבולות קצת, לעשות דברים שלא יעלו על הדעת, לצאת מהמצב הרגיל- נשמע לכם מוכר? כדי להבין איך אפשר להשיג  את זה אם בכלל אולי כדי לדבר על יחסי שליטה. היחסים שבין לבין, משהו שעובר את הקו האדום ונותן דרור ליצרים ולמחשבות שלעיתים ניתן או רוצים להשאיר הרבה מאחור. לרוב, היחסים הם כמו משתווים עד שקורה משהו אחר- משהו מרגש ומרטיט ביותר, יחסי שליטה על כל המשתמע מכך, יחסים שאי אפשר לפסוח עליהם בזכות דבר אחד שממתיק את הרגש, ממתיק את המצב הרגיל. כולם רוצים לצאת מאזור הנוחות אבל חוששים ממה שיגידו, אם יגידו ואיך בכלל תהיה ההרגשה בפועל? יחסי כאלו שיש בהם עניין של שינוי אווירה או מצב הם יחסים של יחסי שליטה על כל המשתמע מכך.
כפי שהבנתם, כדי לממש יחסי שליטה ולהפוך חיי מרתקים ומרגשים, אפשר לדבר על מישהו שלוקח את המושכות לידיו, מישהו שיידע להרטיט ולרגש אתכם במלוא מובן המילה. כשמדברים על לקחת את המושכות לידיים, מדברים על מישהו שלא רק יגיד לכם מה לעשות אלא גם ייתן לכם להרגיש את העינוג שבדבר מבלי להתאמץ רק על ידי הוראות או משימות שבהן אתם כבר לא שולטים אלא נשלטים. הנה הזדמנות שאתם הופכים משולטים לנשלטים ואין כמו לנסות או להביא לידי ביטוי רגש מהסוג הזה. לאבד הכול ואז לעבור לשלב אחר בחיים- לתת למישהו אחר לשלוט בכם ובעיקר בעניינים.
הנה הזדמנות לראות חשיבה גברית מול חשיבה נשית, פעם זה למעלה ופעם אתם למטה, להרגיש את נחת הזרוע האחרת, לאבד את השליטה. להרגיש את החולשה המשתלטת על הגוף אבל לא בקטע רע של העניין. אם כל חייכם שלטתם בעניינים שלכם, הייתם אלו שמובילים, הרי שעכשיו, באמצעות יחסי שליטה, יש מי שיגיד לכם איך ומה לעשות. הנה הזדמנות יקרה מפז להפוך משולטים לנשלטים על כל המשתמע מכך ומבלי לגרוע בהנאות של החיים.

באתר ליפס תוכלו להנות מעיסוי יחסי שליטה. האתר אינו רומז על שירותי מין, ומציע שירותי עיסוי בלבד.

 
כל הארץ